01
01
İşletmenize Uygun Paketi Seçin

Başlangıç için işletmenize standart bir e-ticaret paketi ile başlayıp ilerleyen zamanlarda ekstra özelliklerden yararlanabilirsiniz.

02
02
Ödeme İşlemleri ve Güvenlik

3D Secure ile isterseniz kredi kartınızla isterseniz Havale/Eft yaparak seçtiğiniz pakete ait ödemeyi yapabilir. Tamamen güvenli altyapı ile bilgileriniz güvendedir.

03
03
Kurulum İşlemleri ve Yardım Desteği

Ödeme işlemi tamamlandıktan hemen sonra tarafınıza gelen mailde başvuru formu ve gerekli evraklar yer alacaktır. Gönderildikten 3 saat ila 3 iş günü içerisinde teslim olacaktır.

04
04
Müşteri Desteği

Lütfen destek almaktan çekinmeyin. İstediğiniz her vakitte destek bildirimi için ister Mail ister Whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.

NEDEN E-TİCARET

Pandemi işinizi etkilemesin.

  • 24 saat açık bir mağaza. Ürünlerinizi internet üzerindeki mağazanızdan pazarlamaya başladığınız zaman, 7 gün 24 saat müşteriye yanıt veren ve ihtiyaçlarını karşılayan bir platform da oluşturmuş olursunuz. Reel hayatla kıyaslandığı zaman çok büyük bir avantaj oluşturan bu durum, e-ticaretin en büyük faydalarından birisi olarak da gösterilebilir.
  • Daha düşük maliyet. Reel hayatın aksine sanal alemde dükkan açmak zorunda kalmadan, çok daha az bir ücret mukabilinde e-ticarete başlayabilirsiniz. İnsan gücünden de tasarruf edebilmenin mümkün olduğu e-ticarette ise alan adı, tercih edilen e-ticaret sistemi ve reklam gibi kalemler haricinde pek de bir masrafınız olmaz.
  • Geniş bir müşteri kitlesi. Her gün internete bağlanan insan sayısının bir hayli yüksek olduğu ülkemiz, e-ticarete de kolay bir şekilde ısınmış durumdadır. Sıradan bir internet kullanıcısının bile internetten ürün sipariş ettiği günümüzde firmaların daha geniş bir kitleye hitap edebilmeleri ve ürünlerini daha fazla insana ulaştırabilmeleri de mümkün hale gelmiştir.
  • Yeni bir deneyim. Klasik ticaret anlayışının yanı sıra, yeniliklere açık olan firmalar tarafından tercih edilen e-ticaret; daha fazla gelir elde etmenin de kapılarını aralama imkanını sunuyor.
+
Aktif Müşteri
+
Bitmiş Proje
+
Yıllık Tecrübe
kurumsal

E-Ticaret Sipariş Yönetimi

01
Gelen Siparişi Onaylayın

Gelen sipariş için sürekli masa başında olmanız gerekmiyor. Daha önemli işleriniz mutlaka vardır. İster SMS ister MAİL ile sizi bilgilendirerek siparişinizi onaylayın.

02
Siparişinizi Hazırlayın

Siparişinizi hazırlamanızdan müşterinize teslim edilene kadar bütün süreçte sizlerin yanınızdayız. Her adımı ince ince düşündük. Sizin rahatınız bizim işimiz.

03
Ödemeniz Hazır

Tamamen güvenli ve kolay ödeme yöntemi ile karışık yollardan gereksiz ve bir türlü bitmeyen karmaşalara son vererek sadece birkaç tıklama ile bütün ödeme hesabınızda.

01
Onsite Optimization

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

02
Keyword Research

We select themed keywords based on user-intent to solidify rankings based on what users searches

03
Link Building

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search