biz kimiz

Kısaca;

İşletmelerini e-ticarete aktarmak ve online pazarda gelişmek isteyen binlerce müşterimize daha fazla kar getirdik. “Müşteri odaklı” yaklaşımımızla beklentileri imkansız kılmayacak profesyonel e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

500’Den Fazla E-ticaret Projesinde Yer Aldık ve 0 Şikayetle bu konuma geldik.Ücretlerimiz bir kereye mahsustur diğer yıllarda sadece hosting domain gibi alt yapı ücretlerini ödersiniz dilerseniz kendi hostinginiz’de ömür boyu bize bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.Müşterilerimize verilen destek 1 yıl değil ömür boyudur.Sürekli Ek Ücret Talep Edilmez Örneğin xml Tedarikçi Yükleme, Sistem Üzerinde Basit Kodlama ve Tasarım Düzenlemede Ücret Talep Edilmez. Ücretler Sadece Özel Tasarım veya Size Özel Modül Geliştilecekse Uygun Fiyat İle Talep Edilir. Ücretsiz Güncellemeler Yazılımın Güvenlik ve Var Olan Özelliklerin Güncellemelerini Otomatik Olarak Yapılır. Sadece Bizi Tercih Eden Müşterilerimize Özel 7 24 WhatsApp ve Mail ile bize ulaşabilmektedir.

tanıtım videomuzu izleyin
01
Misyonumuz

Müşterilerimiz e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırmakta, gelişmiş çözümler üretmekte, teknik konularda zaman kaybetmelerini engellemekte ve işlerine odaklanmaktadır.

02
Vizyonumuz

Fark yaratan, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata ile iş yapan, en yüksek kalitede, şirketimize ve müşterilerimize karşı sorumlu, yüksek performansla çalışan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmayız.

03
Farkındalık

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk sırada benimseyen tüm çalışanlarımızla sürekli yenilenen, araştıran, araştıran, analiz eden ve sentezleyen müşterilerimiz için örnek bir şirket olmak.

Aktif Müşteri
+
Biten Proje
+
Takım Arkadaşı
+
Yıllık Tecrübe
+